Neděle, 4 června, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodySrovnání parametrů SwitchVPN x McAfee Safe Connect VPN Free: Která je lepší?

Srovnání parametrů SwitchVPN x McAfee Safe Connect VPN Free: Která je lepší?

Kterou z těchto VPN vybrat: Switch VPN, nebo si předplatit McAfee Free VPN? Parametry obou VPN jsme pečlivě porovnali, konečný výsledek je 5,2/10 vs 7/10.

Test rychlosti Switch VPN vs McAfee Free VPN, která sviští rychleji?

Důležitý parametr VPN je rychlost, což lze říct také o Switch VPN a McAfee SafeConnect VPN Free.

Průměr downloadu u první VPN dosáhl 30 Mb/s, průměrný výsledek druhé VPN byl 79 Mb/s. Switch VPN byla o 49 Mb/s pomalejší oproti McAfee Safe Connect VPN Free.

Možnou rychlost nahrávání udává upload, který u SwitchVPN je 32 Mb/s. McAfee Safe Connect VPN Free jsme naměřili upload 111 Mb/s, je tedy o 79 Mb/s rychlejší.

První VPN dosáhla v testu rychlosti odezvy 91 ms. Odezvu u McAfee Free VPN se naměřilo 11 ms. Protože platí, že čím nižší rychlost odezvy, tím lépe, tak SwitchVPN byla o 80 ms horší.

Průběžné skóre SwitchVPN proti McAfee Safe Connect Free tak činí 3 /10 : 7/10.

Zvládne Switch VPN obejít geolock Netflixu?

Rychlost stahování je pro odblokování Netflixu důležitá, Switch VPN toto dokáže. Obvykle stačí spustit VPN a zvolit příslušnou zemi, McAfee Free VPN cizojazyčný Netflix odemknout nedokáže.

S VPN lze odblokovat také videa nedostupná v Česku, přičemž McAfee Safe Connect VPN Free tuto dovednost nabízí. Porovnávaná VPN funkci odblokování YouTube videí neobsahuje.

Kvalitní VPN mají zahrnutu ochranu před únikem DNS, zvládají multi-hop připojení a blokování reklam. Kupříkladu Switch VPN poskytuje ochranu DNS a McAfee SafeConnect VPN Free třeba poskytuje white list.

V hodnocení funkcí je celkové skóre 5 /10 : 3/10.

Jak se daří Switch VPN v šíři nabídky zemí?

Nedostatečná nabídka serverů může způsobit nízkou rychlost, SwitchVPN udává 290 serverů. V seznamu McAfee SafeConnect VPN Free jsme zjistili 2 000 serverů. První z VPN jich tak nabízí o 1710 méně .

Vyplatí se sledovat také počet zemí, který u McAfee Safe Connect VPN Free v okamžiku psaní článku byl 50. Druhá VPN nabízí 34, což je o 16 méně. V této disciplíně tak prohrává .

Sledujte také počet současně připojitelných zařízení, jichž Switch VPN zvládá 3. McAfee Free VPN současně připojí neomezeně zařízení. Výčet dalších parametrů najdete v článku nejlepší VPN.

Jaké platformy zvládá Switch VPN a které umí McAfee Safe Connect Free?

Při výběru VPN je třeba zkontrolovat podporovaná zařízení, Switch VPN zvládne Android, pokrývá přístroje na systému iOS. Druhá VPN McAfee Safe Connect VPN Free operační systém iOS připojí, telefony a tablety s Androidem zvládne zabezpečit.

Země původu VPN hraje roli při sdílení informací o uživatelích s policií, neboť se řídí místními zákony. Switch VPN má původ v Indii. Sídlo druhé srovnávané VPN je v USA.

Program Switch VPN není k dostání v češtině, McAfee Safe Connect VPN Free česky taky přeložena není.

Ve známkování podporovaných platforem dosáhla Switch VPN bodového součtu 7/10 a McAfee SafeConnect VPN Free získala hodnocení 10/10.

Cena Switch VPN a McAfee Safe Connect VPN Free

McAfee Safe Connect Free si lze objednat zdarma, předplatit druhou z VPN si můžete za 98 Kč měsíčně. Známka za poměr ceny předplatného a nabízených funkcí je 3/10 pro první VPN a 10 /10 pro druhou srovnávanou VPN.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články