Neděle, 14 července, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeBydleníTo pravé ořechové! Design bytu zdůraznily dřevěné trámy, kov a vitrážové dveře...

To pravé ořechové! Design bytu zdůraznily dřevěné trámy, kov a vitrážové dveře inspirované Mondrianem

To pravé ořechové! Design bytu podtrhly dřevěné trámy, kov a vitrážové dveře inspirované MondrianemGalérie (7)Zdroj: Westwing
Raphaël je úspěšný muž, kterému se daří ve všem, na co sáhne. A jinak to nebylo ani s renovací jeho nového pařížského bytu, ve kterém propojil kombinace a styly.

Rozloha: 65 m2, 2 + kk

Byl jsem překvapen, když jsem v bytě o rozloze 65 m² viděl tolik světla, které poskytuje různé perspektivy a tolik příležitostí.
– Raphaël Simacourbe, majitel

Tento byt v širším centru samotné metropole Francie patří šikovnému mladému muži Raphaëlu Simacourbovi, který se živí jako digitální podnikatel, influencer a zároveň je zakladatel značky pánského oblečení Insima Paris.

Raphaël je velkým obdivovatelem krásy a svou náklonnost k designu a umění přenesl do každého centimetru svého nového bydlení. „Tento apartmán byl láska na první pohled, a to pro polohu, původní masivní trámy a možnosti, kam jsem mohl s designem v bytě zajít,“ vzpomíná hrdý majitel.

moderní interiér s ořechovými nosnými trámy a vitrážovými posuvnými dveřmi inspirovanými Mondrianem
Posuvné dveře nemusí být vůbec nudné. Zvolte vitrážové provedení, na které použijete barvy podle svého konceptu. Zasaďte sklo do černého kovu, které barvy jakoby uspořádá, a dveře snadno zapadnou do moderního bytu.
Tip: Máte-li v bytě dřevěné trámy, stejný typ dřeva zopakujte i jinde v prostoru. Zdroj: Westwing

Při zařizování se snažil využít všeho, co má rád, ať už to byly kvalitní materiály, zajímavé vzory nebo různé detaily. „Myslím si, že s designem je to jako s módou.

Pro dobrý nápad musíte použít kvalitní materiál, precizní střih a nakonec, ale vůbec ne v poslední řadě, je nutno zaostřit na detail. Právě ten činí rozdíl mezi průměrným a dokonalým,“ dodává muž, kterého živí módní byznys s oblečením.

Ano, rozdíl ve ztvárnění vidíte v tomto bytě všude, kde vaše oko spočine. No snad nejznatelnější je to v koupelně. Tady se majitel chtěl vyhnout klasickému modelu dveří, a proto zvolil posuvné. Zejména proto, aby se chodba odlehčila a v bytě tak bylo více prostoru.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články