Neděle, 4 června, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeZajímavostiDopřála vám příroda divokou hřívu? Inspirujte se Sandrou Bullock, takto ošetřuje vlasy

Dopřála vám příroda divokou hřívu? Inspirujte se Sandrou Bullock, takto ošetřuje vlasy

Ne všechny ženy mají stejné štěstí jako herečka Sandra Bullock. Příroda jí nadělila do vínku nádhernou hustou hřívu. Její vlasy jsou zdravé, neboť se o ně roky důkladně stará, naposledy upoutala zraky veřejnosti na premiéře v Londýně.

Držitelka Oscara přijela do metropole Velké Británie představit novinku Ztracené město – málokomu však vedle nového filmu unikla i ukázková forma a půvab 57leté hollywoodské herečky, kterou oblékla značka Carolina Herrera. To nebylo všechno – magnetem byla i hustá hříva Bullockové kudrnatých vlasů. Tmavovlásce povívali v chladnějším londýnském počasí a Bullock vypadala s nimi opravdu okouzlující.

O tom, že hereččiny vlasy poutají pozornost veřejnosti, přesvědčila už vícekrát v minulosti. Například u filmu Debbina osmička (Ocean’s Eight) se dokonce na internetu vytvořilo několik fór, které rozebíraly jen Bullockovu hřívu. Tu se přitom snažili ponechat v co nejpřirozenějším stavu, aby korespondovala s jejím charakterem. Vlasová stylistka Lona Vigi v té době uvedla, že bylo požehnáním pracovat s tak zdravě a divoce vypadající hřívou, jakou má hollywoodská kráska k dispozici.

„Bylo to něco mezi plážovými vlnami a neupravenými kudrly. Sandy má ráda své vlasy hladší a pohyblivé, ne příliš fixované. Zvedla jsem jeden pramen a udělala poloviční kudrlinu, při dalším jsem ho zase stočila dopředu. Bylo to velmi nepravidelné, účes neměl strukturu, ale byl moc volný, pohyblivý,“ popsala Vigi pro portál TheCut.com. \“Bylo to více nedodělané a mělo to vypadat jednoduše a nepromyšleně,\“ komentovala.

Herečka Sandra Bullock v kreaci Carolina Herrera.
Na zmíněné premiéře už hříva Sandry Bullockové působila mnohem propracovaněji, s jasnou strukturou vln, hustým objemem a definovanými prameny. Přesto působil účes velmi přirozeně a přímo ohurující. Vlasová stylistka před pár lety jmenovala také produkty, které prý hvězdná herečka používá – jsou to značky luxusní vlasové kosmetiky jako Oribe, Rodin, ale nechybí mezi nimi ani kultovní lak na vlasy Elnett. Prohlédnout si je můžete v naší galerii tipů, společně s přidanými tipy na kudrnaté husté vlasy.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články