Neděle, 14 července, 2024
- Komerční sdělení -magazin
HomeZajímavostiMokasíny hlásí ohlušující návrat, s maxi podrážkami a detaily: Tady je 10...

Mokasíny hlásí ohlušující návrat, s maxi podrážkami a detaily: Tady je 10 tipů!

Ani vám nechybí módní odvaha, ale možná se kamsi vytratila inspirace? Nějakou máme v záloze, týká se obuvi na toto jaro.

Sezóna je samozřejmě plná tenisek, odlehčených bot, balerín či lodiček, ale na co byste neměli zapomenout, jsou mokasíny. Ano, slavný typ obuvi, který si oblíbili ženy i muži zejména kvůli jeho komfortu, se přepracoval do dámského šatníku nově. Připomínáme, že iv pořádně obnovené podobě.

Zapomeňte na jemné, subtilní mokasíny z koše, které jsou tichým společníkem na dlouhé dny strávené na nohou v práci či běháním po městě – móda si ptá extravaganci a výraznost. Postarat se o ni dokážou masivní a maxi podoby oblíbených mokasín.

Ať už je řeč o masivní podrážce, vroubkování na ní, masivních detailech v podobě kovových spon, řetězů či například látkových třásní nebo volánků z umělé kůže – to vše se využívá jako dekorativní detail na nepřehlédnutelné obuvi.

Ano, když napíšeme A, měli bychom také B – tento typ bot asi nebude zpočátku patřit mezi úplně nejpohodlnější. Masivní, někdy těžší typy mokasín jsou však takzvanou „statement“ obuví. Módní fanoušci a fanynky se je určitě nezaleknou. My doporučujeme pohledat kvalitní pár a přihlédnout tak trošku i na nadčasový rozměr. Ať je můžete nosit io pár let. Mezi našimi tipy pár takových modelů určitě naleznete.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články