Neděle, 4 června, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeZajímavostiTyto tři potraviny se vyplatí mít v chladničce pořád! Zde jsou důvody

Tyto tři potraviny se vyplatí mít v chladničce pořád! Zde jsou důvody

Občas se nám na nákup nechce, ale chutné jídlo si proto odepřít nemusíme. Pokud máte v chladničce tyto tři potraviny, dokážete vždy o něco snáze vykouzlit něco chutného, ​​připravovanou večeři vhodně ochutit či nabídnout i něco navíc.

Bylinky mrazíme rozdělené na porce v olivovém oleji.
Zmrazená zelenina

Mražená zelenina může být téměř okamžitě použita v mnoha jídlech – lze z ní vykouzlit hlavní jídlo i chutnou přílohu k masu. Mražená zelenina se hodí do rýžové pánve, kari, rýžového či těstovinového salátu nebo lze připravit jako polévka. Pokud potřebujete do žaludku něco teplého, mražená zelenina je vaší skvělou záchranou.

Stačí 3 ingredience a lahodná omáčka na špagety je hotová! A zřejmě jste ji ještě nikdy neochutnali
Jogurt

Bílý jogurt by ve vaší chladničce nikdy neměl chybět. Dá se z něj vykouzlit spoustu věcí – bez ohledu na to, zda je vyroben z kravského mléka nebo z rostlinné alternativy, jako je sója a mandle. Za prvé – zdravá snídaně s ovesnými vločkami a ovocem. Také malá miska jogurtu s ovocem je vždy skvělým jídlem během svačiny či svačiny. Jogurt je vhodný do dipů, které oživí mnoho jídel – ať už zeleninových nebo těch z masa.

Zmrazené bylinky

Opravdu chutné jídlo potřebuje dobré bylinky. Záměr mít neustále po ruce čerstvé bylinky se nemusí vždy povést. Ale zmrazené je máte k dispozici kdykoli. Ihned po nákupu je omyjte a nasekejte – kopr, petrželku a ostatní zamrazte v malých množstvích, například v zásobníku na led. Takto si bylinky udržíte chuťově v top formě a kdykoli je rychle umíte přidat k jídlu.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články